Grupo 1

(1) (2) (3) (4)
(1)
Albert Rayo
Marcos Aldrey Segura
  10-2 8-3 16-0
(2)
Carles Cruz Rodriguez
Sergio Garcia Estradera
2-10   3-17 14-2
(3)
David Moguer Romero
Jose Segundo Sanchez
3-8 17-3   11-2
(4)
Esteve Busquet Ribera
Xavier Miralles Rossinyol
0-16 2-14 2-11  

Grupo 2

(1) (2) (3) (4)
(1)
Jose Luis Garcia Bravo
Raul Lozano Marquez
  3-8 5-2 3-10
(2)
Eduardo Larrousse
Remi Rodriguez
8-3   12-0 5-4
(3)
Francesc Egea
Joan Costa Megias
2-5 0-12   2-9
(4)
Marco Antonio Vega Las Heras
Alex Garrido Angel
10-3 4-5 9-2  

Grupo 3

(1) (2) (3) (4)
(1)
Jordi Gijon
Jordi Gn Calvo
  5-4 5-6 7-4
(2)
Daniel Fernández Siles
Jose Manuel Cabrerizo
4-5   3-8 1-9
(3)
David Aparicio Alarcon
Alex López Vico
6-5 8-3   5-6
(4)
Sergi Moldes Santaolalla
Ruben Infante
4-7 9-1 6-5  

Grupo 4

(1) (2) (3) (4)
(1)
Juan Carlos Moure López
Francisco Pérez Carrillo
  4-5 5-7 5-10
(2)
Diego Salgado
Oscar Ayuso
5-4   2-9 4-6
(3)
Ramon Trigueros
Hector Aparicio
7-5 9-2   4-8
(4)
Manu Moreno Pérez
Cristian Pedraza Romero
10-5 6-4 8-4  

Grupo 5

(1) (2) (3) (4)
(1)
Marc Gassol Ramírez
Albert Sabate Legido
  0-15 2-12 3-9
(2)
Xisco Mir Ouziel
Daniel Moya
15-0   6-0 10-3
(3)
Jaume Lisbona Vives
Marc Saborit Creus
12-2 0-6   6-5
(4)
Marc Muñoz
Eloi Sastre Solsona
9-3 3-10 5-6  

Grupo 6

(1) (2) (3) (4)
(1)
Josep Serrat Orri
Dani Núñez
  5-4 3-6 6-2
(2)
Ernesto Rodera
Javier Alcalde
4-5   6-4 11-0
(3)
Toni Palazon Martinez
Francisco Javier Sanchez Martin
6-3 4-6   13-1
(4)
Miguel Garcia Villarejo
Manuel Zaiño Domínguez
2-6 0-11 1-13  

Grupo 7

(1) (2) (3) (4)
(1)
Jorge Herrera
Ramon Taberner Bou
  10-1 11-0 14-1
(2)
José Luis Villaverde
Jose Luis Yebra Martinez
1-10   11-0 16-0
(3)
Francesc Gallardo Castro
Xavier Garcia Gonzalez De Villaumbrosia
0-11 0-11   7-2
(4)
Oscar Santin
David Gomez
1-14 0-16 2-7  

Grupo 8

(1) (2) (3) (4)
(1)
Carlos Planas
Sergi Quitian Maixenchs
  6-3 4-7 8-4
(2)
Albert Pons Morlanes
Albert Perez
3-6   5-7 8-5
(3)
Ignasi Carballeira
Marc Carballeira
7-4 7-5   7-5
(4)
Pere Lluís Martí Gonzalez
Esteban Rodriguez
4-8 5-8 5-7  

Grupo 9

(1) (2) (3) (4)
(1)
Xavier Gómez Artiola
Albert Mazarico Altisent
  4-9 3-6 6-4
(2)
Lluis Casas
Jordi Perez
9-4   2-7 6-3
(3)
Joan Subirana
Albert Mas
6-3 7-2   9-1
(4)
Roger Orteu Irurre
Xavier Orteu
4-6 3-6 1-9  
Sponsors
Solan de Cabras
Nacex
Cola Cao
Nestle Fitness
Dir Padel Indoor
Fanuc
Aneto
Diari Sport
Cugat.cat
Elfa
Mercadona
I3e Resources
Cugatrasters
Padelvita
Abarrotes
Banc Sabadell
Ajuntament
Retractil 91
La Piara
DiR
Nocilla
Motor Munich
mausa
DiR_Padel
Salló
Elit Sports
Moldtrans
Dacara Corporate
Mas tinell
San Miguel
UNIBALL
Áptima
Climasol
Ricoh
Boccola
Tot Sant Cugat
L'ILLA Diagonal
Asics
Munich
XPORTY
INDUS
HEAD
DiR Fundació
MAS
Federació Catalana de Pàdel
Padelnest