5è Torneig Padelxlamarato

Pádel competition
Padel Solidari
Home Registration
2ª Masculina
FASE LLIGA FASE FINAL
3ª Masculina
FASE LLIGA FASE FINAL
4ª Masculina (Iniciació)
FASE LLIGA FASE FINAL
2ª Femenina
FASE LLIGA FASE FINAL
3ª Femenina
FASE LLIGA FASE FINAL
4ª Femenina (Iniciació)
FASE LLIGA FASE FINAL
1ª Mixte (Flow)
FASE LLIGA FASE FINAL
2ª Mixt
FASE LLIGA FASE FINAL
3ª Mixt
FASE LLIGA FASE FINAL
4ª Mixt (Iniciació)
FASE LLIGA FASE FINAL
Inclusiu Cadira
FASE LLIGA FASE FINAL
Adaptat/Inclusiu/Unificat
No stages have been defined.
Junior Federat (12 a 15 anys)
FASE LLIGA FASE FINAL
Junior NO Federat (12 a 15 anys)
FASE LLIGA FASE FINAL
Infantil (8 a 11 anys)
No stages have been defined.
2ª Masculina
FASE LLIGA
3ª Masculina
FASE LLIGA
4ª Masculina (Iniciació)
FASE LLIGA
2ª Femenina
FASE LLIGA
3ª Femenina
FASE LLIGA
4ª Femenina (Iniciació)
FASE LLIGA
1ª Mixte (Flow)
FASE LLIGA
2ª Mixt
FASE LLIGA
3ª Mixt
FASE LLIGA
4ª Mixt (Iniciació)
FASE LLIGA
Inclusiu Cadira
FASE LLIGA
Junior Federat (12 a 15 anys)
FASE LLIGA
Junior NO Federat (12 a 15 anys)
FASE LLIGA
Photos News Files

Octavos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K1 12/19/21, 9:00 AM
PISTA 1 i3e
Neus Pujadas
Elisabet Salvador Patsi
5-4
12/19/21, 9:00 AM
PISTA 1 i3e
#K1
Sonia Rodriguez Mostacero
Judith Toro
#K2 12/19/21, 9:00 AM
PISTA 2 PLAZY
Anna Clusella Argelaguet
Olga Armengol
7-3
12/19/21, 9:00 AM
PISTA 2 PLAZY
#K2
Sara Canfranc Marzal
Ana Palacios Alcobendas
#K3 12/19/21, 9:00 AM
PISTA 3 MOLDTRANS
Bea Gallego Guillamón
Laura Quirós Prior
2-7
12/19/21, 9:00 AM
PISTA 3 MOLDTRANS
#K3
Nuria Bonet
Mireia Moreno Fornes
#K4 12/19/21, 9:00 AM
PISTA 8 M. MUNICH
Míriam Tello
Cuca Vila Ferran
6-0
12/19/21, 9:00 AM
PISTA 8 M. MUNICH
#K4
Judit Prat
Helena Flotats
#K5 12/19/21, 9:00 AM
PISTA 9 SOC
Maite Cano Lopez
Veronica Gonzalez
3-8
12/19/21, 9:00 AM
PISTA 9 SOC
#K5
Angels Vera
Laura Molina
#K6 12/19/21, 9:00 AM
PISTA 10 MAUSA
Luisa Hernández
Anna Maria Berenguer Baques
6-2
12/19/21, 9:00 AM
PISTA 10 MAUSA
#K6
Montse Romero
Tamara Caballero Romero
#K7 12/19/21, 9:00 AM
PISTA 11 SOLIDEO
Josefina Pascual Quero
Noemí Olona Tabueña
6-4
12/19/21, 9:00 AM
PISTA 11 SOLIDEO
#K7
Chus Camilleri
Paola Gugliotta
#K8 12/19/21, 9:00 AM
PISTA 12 FLUIDRA
Lola Ruiz Claverol
Montse Cerdaña Roca
2-7
12/19/21, 9:00 AM
PISTA 12 FLUIDRA
#K8
Barbara Gamero Varas
Núria Pons Diviu

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K9 12/19/21, 11:30 AM
PISTA 1 i3e
Neus Pujadas
Elisabet Salvador Patsi
7-2
12/19/21, 11:30 AM
PISTA 1 i3e
#K9
Anna Clusella Argelaguet
Olga Armengol
#K10 12/19/21, 11:30 AM
PISTA 2 PLAZY
Nuria Bonet
Mireia Moreno Fornes
4-10
12/19/21, 11:30 AM
PISTA 2 PLAZY
#K10
Míriam Tello
Cuca Vila Ferran
#K11 12/19/21, 11:30 AM
PISTA 3 MOLDTRANS
Angels Vera
Laura Molina
8-5
12/19/21, 11:30 AM
PISTA 3 MOLDTRANS
#K11
Luisa Hernández
Anna Maria Berenguer Baques
#K12 12/19/21, 11:30 AM
PISTA 4 MOPER-MOUZZ
Josefina Pascual Quero
Noemí Olona Tabueña
4-5
12/19/21, 11:30 AM
PISTA 4 MOPER-MOUZZ
#K12
Barbara Gamero Varas
Núria Pons Diviu

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K13 12/19/21, 2:30 PM
PISTA 1 i3e
Neus Pujadas
Elisabet Salvador Patsi
5-4
12/19/21, 2:30 PM
PISTA 1 i3e
#K13
Míriam Tello
Cuca Vila Ferran
#K14 12/19/21, 2:30 PM
PISTA 2 PLAZY
Angels Vera
Laura Molina
5-4
12/19/21, 2:30 PM
PISTA 2 PLAZY
#K14
Barbara Gamero Varas
Núria Pons Diviu

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K15 12/19/21, 4:00 PM
PISTA 3 MOLDTRANS
Neus Pujadas
Elisabet Salvador Patsi
0-2
12/19/21, 4:00 PM
PISTA 3 MOLDTRANS
#K15
Angels Vera
Laura Molina