5è Torneig Padelxlamarato

Pádel competition
Padel Solidari
Home Registration
2ª Masculina
FASE LLIGA FASE FINAL
3ª Masculina
FASE LLIGA FASE FINAL
4ª Masculina (Iniciació)
FASE LLIGA FASE FINAL
2ª Femenina
FASE LLIGA FASE FINAL
3ª Femenina
FASE LLIGA FASE FINAL
4ª Femenina (Iniciació)
FASE LLIGA FASE FINAL
1ª Mixte (Flow)
FASE LLIGA FASE FINAL
2ª Mixt
FASE LLIGA FASE FINAL
3ª Mixt
FASE LLIGA FASE FINAL
4ª Mixt (Iniciació)
FASE LLIGA FASE FINAL
Inclusiu Cadira
FASE LLIGA FASE FINAL
Adaptat/Inclusiu/Unificat
No stages have been defined.
Junior Federat (12 a 15 anys)
FASE LLIGA FASE FINAL
Junior NO Federat (12 a 15 anys)
FASE LLIGA FASE FINAL
Infantil (8 a 11 anys)
No stages have been defined.
2ª Masculina
FASE LLIGA
3ª Masculina
FASE LLIGA
4ª Masculina (Iniciació)
FASE LLIGA
2ª Femenina
FASE LLIGA
3ª Femenina
FASE LLIGA
4ª Femenina (Iniciació)
FASE LLIGA
1ª Mixte (Flow)
FASE LLIGA
2ª Mixt
FASE LLIGA
3ª Mixt
FASE LLIGA
4ª Mixt (Iniciació)
FASE LLIGA
Inclusiu Cadira
FASE LLIGA
Junior Federat (12 a 15 anys)
FASE LLIGA
Junior NO Federat (12 a 15 anys)
FASE LLIGA
Photos News Files

Cuartos de final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K1 12/19/21, 11:00 AM
PISTA 1 i3e
Ivan Bosch Florenza
Maria Bosch Clarimon
0-6
12/19/21, 11:00 AM
PISTA 1 i3e
#K1
Xavi Tamayo Moya
Nerea Dalmau Cerdà
#K2 12/19/21, 11:00 AM
PISTA 8 M. MUNICH
Ainoa Ortiz Valois
Dario Nonis Márquez
9-3
12/19/21, 11:00 AM
PISTA 8 M. MUNICH
#K2
Ivan González Moreno
Monica Bermejo Abellan
#K3 12/19/21, 11:00 AM
PISTA 11 SOLIDEO
Maria Del Mar
Eloi Segura Saperas
2-8
12/19/21, 11:00 AM
PISTA 11 SOLIDEO
#K3
Araceli Batlle
Gorka Diez Falagan
#K4 12/19/21, 11:00 AM
PISTA 12 FLUIDRA
Edu Pascal
Francisca Morey Cortès
7-3
12/19/21, 11:00 AM
PISTA 12 FLUIDRA
#K4
Jordi Barril
Leonor Navarrete

Semifinales

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K5 12/19/21, 1:00 PM
PISTA 1 i3e
Xavi Tamayo Moya
Nerea Dalmau Cerdà
6-4
12/19/21, 1:00 PM
PISTA 1 i3e
#K5
Ainoa Ortiz Valois
Dario Nonis Márquez
#K6 12/19/21, 1:30 PM
PISTA 1 i3e
Araceli Batlle
Gorka Diez Falagan
4-5
12/19/21, 1:30 PM
PISTA 1 i3e
#K6
Edu Pascal
Francisca Morey Cortès

Final

Single-elimination tournament.

KID Date/venue Home Result Away team
#K7 12/19/21, 3:00 PM
PISTA 10 MAUSA
Xavi Tamayo Moya
Nerea Dalmau Cerdà
0-2
12/19/21, 3:00 PM
PISTA 10 MAUSA
#K7
Edu Pascal
Francisca Morey Cortès